27 maja w bibliotece szkolnej odbyło się spotkanie autorskie z trzcianecką poetką Elżbietą Panert -Gawrych. Autorka opowiadała o swoich wierszach,a niektóre z nich odczytała. Tematem spotkania była miłość do drugiego człowieka, do Boga, do małej dużej Ojczyzny. W spotkaniu uczestniczyli uczniowie 1a Br i 1b T.

Wydarzenia