Biuletyn Informacji Publicznej Zespół Szkół im. H. Sienkiewicza w Trzciance
Telefon 67 216 32 87 Email sekretariat@zstrzcianka.pl WCAG
zdjęcie bony powiat drugie
Wydarzenia

Wybierz bezpłatną edukację w WSHiU w Poznaniu!

Dwa bony o wartości 25 000 zł każdy – to „prezent” od władz Wyższej Szkoły Handlu i Usług w Poznaniu. Wsparcie trafi do dwóch chętnych absolwentów szkół, prowadzonych przez powiat czarnkowsko-trzcianecki. Wsparcie dotyczy zarówno absolwentów tegorocznych jak i absolwentów z lat poprzednich, którzy chcą kontynuować edukację na studiach dziennych licencjackich w WSHiU w Poznaniu. Otrzymane wsparcie związane jest z pokryciem 100% kosztów czesnego na wybranym kierunku studiów na okres 3 lat edukacji w Uczelni.

zdjęcie bony powiat

Akcja jest kontynuacją działań, zapoczątkowanych w poprzednim roku akademickim, kiedy właścicielka przeznaczyła na ten cel kwotę 1 miliona złotych. W ubiegłym roku bon edukacyjny na ucznia wynosił 15 000,00 zł w bieżącym roku jest to aż 25 000,00 zł.

Wyższa Szkoła Handlu i Usług w Poznaniu to jedyna Uczelnia, która stawia na ścisły kontakt z praktyką gospodarczą, traktując ją jako nieodzowny element kształcenia. Podstawowym zadaniem, zgodnie z jej statutem, jest kształcenie wysoko wykwalifikowanych kadr, czemu służą, oprócz kierunków studiów licencjackich i magisterskich, również różnego rodzaju studia podyplomowe czy kursy doskonalenia zawodowego. Uczelnia oferuje swoim studentom szeroki wachlarz możliwości. Zainteresowani mogą studiować obecnie na jednym z pięciu wydziałów tj. zarządzanie, turystyka i rekreacja, bezpieczeństwo narodowe, administracja i pedagogika. Od najbliższego roku akademickiego funkcjonować będą dodatkowo cztery wydziały; finanse i rachunkowość, ekonomia, logistyka oraz dziennikarstwo. Więcej szczegółowych informacji o uczelni można znaleźć na: www.wshiu.pl

W sprawie omówienia szczegółów związanych ze skorzystaniem z bonu ufundowanego przez Uczelnię, zainteresowane osoby proszone są o kontakt ze mną.

Ryszard Jabłonowski
Naczelnikiem Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Czarnkowie
telefon 606 910 042
e-mail: r.jablonowski@pct.powiat.pl,