Biuletyn Informacji Publicznej Zespół Szkół im. H. Sienkiewicza w Trzciance
Telefon 67 216 32 87 Email sekretariat@zstrzcianka.pl WCAG

Plan nauczycieli

PLAN NAUCZYCIELI

(ważny od dnia: 03-11-2022 r.)

K. Bukowski (BK)

Nr Godz Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 8:00- 8:45 1aBR-1/2 informatyka 60 1ct-2/2 informatyka 60 1ct-1/3 MŻ1J1t 41 1HT-1/2 informatyka 60
2 8:50- 9:35 1LT fizyka 41 1cBR informatyka 60 1ct-1/3 MŻ1J1t 41
3 9:45-10:30 2tHL fizyka 41 1ct-1/3 MŻ1J1t 41
4 10:45-11:30 3aTP informatyka 60 1ct fizyka 41 1ct-1/3 MŻ1J1t 41 1HT fizyka 41
5 11:40-12:25 1HT Bi HP 24 1ct-2/3 Moch1J5 41 1bBR informatyka 60 2tHL informatyka 60
6 12:35-13:20 1HT Bi HP 24 1ct-2/3 Moch1J5 41 1LT fizyka 41 1ct fizyka 41 2bz godz. z wych 41
7 13:25-14:10 1HT Bi HP 24 1ct-2/3 Moch1J5 41 1HT fizyka 41 2tHL fizyka 41 1LT bihp+log 41
8 14:15-15:00 1HT Bi HP 24 1ct-2/3 Moch1J5 41 1aBR-2/2 informatyka 60 1ct-1/2 informatyka 60 1LT-2/2,1HT-2/2 informatyka 60
9 15:05-15:50 1LT-1/2 informatyka 60

W. Folwarczna-Nowak (FN)

Nr Godz Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 8:00- 8:45 1LT matematyka 27 1LT matematyka 27
2 8:50- 9:35 1ct matematyka 27 1ct matematyka 27

A. Gajowa (AG)

Nr Godz Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 8:00- 8:45 4BTP chemia 41 3aTP chemia 40 4BTP chemia 43 4BTP chemia 43
2 8:50- 9:35 4CTP chemia 41 4CTP chemia 43
3 9:45-10:30 3aTP chemia 41 4CTP chemia 39

G. Giernalczyk (GG)

Nr Godz Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 8:00- 8:45 1HT e_dla_bezp 50 3aTP-2/3 MŻ4Jpg13 50 1HT MH1PGJ2 50 2az godz. z wych 50
2 8:50- 9:35 4CTP MŻ7pgJ1 50 3aTP-2/3 MŻ4Jpg13 50 1HT MH1PGJ2 50 3aTP-2/3 MŻ5pgJ2 50 2tHL-2/3 MH5PGJ2 50
3 9:45-10:30 4CTP MŻ7pgJ1 50 3aTP-2/3 MŻ4Jpg13 50 1HT MH1PGJ2 50 3aTP-2/3 MŻ5pgJ2 50 2tHL-2/3 MH5PGJ2 50
4 10:45-11:30 4CTP MŻ7pgJ1 50 3aTP-2/3 MŻ4Jpg13 50 1cBR e_dla_bezp 50 3aTP-2/3 MŻ5pgJ2 50 2tHL-2/3 MH5PGJ2 50
5 11:40-12:25 4CTP MŻ7pgJ2 50 1bBR e_dla_bezp 50 2tHL-2/3 MH4PGJ1 50 3aTP-2/3 MŻ5pgJ2 50 3aTP-1/3 MHPG5J3 50
6 12:35-13:20 1ct e_dla_bezp 50 1aBR e_dla_bezp 50 2tHL-2/3 MH4PGJ1 50 4CTP MŻ7pgJ2 50 3aTP-1/3 MHPG5J3 50
7 13:25-14:10 1LT e_dla_bezp 50 2tHL-2/3 MH4PGJ1 50 4CTP MŻ7pgJ2 50 3aTP-1/3 MHPG5J3 50
8 14:15-15:00 2tHL-2/3 MH4PGJ1 50 4CTP MŻ7pgJ2 50 3aTP-1/3 MHPG5J3 50

M. Glegoła-Kubacka (MK)

Nr Godz Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 8:00- 8:45 4BTP matematyka 23 2az matematyka 23 2bz matematyka 23
2 8:50- 9:35 2tHL matematyka 23 2tHL matematyka 23 3aBR matematyka 23 1HT matematyka 23 2az matematyka 23
3 9:45-10:30 4BTP matematyka 23 1cBR matematyka 23 4BTP matematyka 23 1HT matematyka 23
4 10:45-11:30 1bBR matematyka 23 4CTP matematyka 23 3aTP matematyka 23 4CTP matematyka 23 3aTP matematyka 23
5 11:40-12:25 1aBR matematyka 23 3aTP matematyka 23 1aBR matematyka 23 2bz matematyka 23 4CTP matematyka 23
6 12:35-13:20 3bBR matematyka 23 1bBR matematyka 23
7 13:25-14:10 1cBR matematyka 23 1cBR godz. z wych 23

L. Górniak (LG)

Nr Godz Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 8:00- 8:45
2 8:50- 9:35 4atG-3/3 MŻ10gJ2 49 4atG-3/3 MŻ10gJ2 49
3 9:45-10:30 4atG-3/3 MŻ10gJ2 49 4atG-3/3 MŻ10gJ2 49 4cT MŻ11
4 10:45-11:30 4atG-3/3 MŻ10gJ2 49 4atG-3/3 MŻ10gJ2 49 4cT MŻ11
5 11:40-12:25 4atG-3/3 MŻ10gJ2 49 4atG-3/3 MŻ10gJ1 49 4atG-3/3 MŻ10gJ2 49
6 12:35-13:20 4atG-3/3 MŻ10gJ1 49 4cT MŻ11
7 13:25-14:10 4atG-3/3 MŻ10gJ1 49 4cT MŻ11
8 14:15-15:00 4atG-3/3 MŻ10gJ1 49 4cT MŻ11

Sz. Knopiński (SK)

Nr Godz Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 8:00- 8:45
2 8:50- 9:35 2tHL-1/3 Org prac mag 24
3 9:45-10:30 1LT podst.log 27 2tHL-1/3 Org prac mag 24
4 10:45-11:30 1LT podst.log 27 2tHL-1/3 Org prac mag 24
5 11:40-12:25 1LT podst.log 27 2tHL-1/3 Org prac mag 24
6 12:35-13:20 1aBR pod.przed 27 2tHL-1/3 Org prac mag 24
7 13:25-14:10 1aBR pod.przed 27 2tHL pod.przed 24

H. Kolonista- Kujawska (HW)

Nr Godz Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 8:00- 8:45 2bz j.polski 40 1HT j.polski 40
2 8:50- 9:35 3aTP j.polski 40 1ct j.polski 40 1bBR j.polski 40 1LT j.polski 40 2bz j.polski 40
3 9:45-10:30 1HT j.polski 40 1bBR j.polski 40 3aBR j.polski 40 1ct j.polski 40 1ct j.polski 40
4 10:45-11:30 1cBR j.polski 40 1HT j.polski 40 1ct filozofia 40 2az j.polski 40
5 11:40-12:25 1LT j.polski 40 3aTP j.polski 40
6 12:35-13:20 3aTP j.polski 40 1cBR j.polski 40 1HT filozofia 40
7 13:25-14:10 3aBR j.polski 40 1LT j.polski 40 2az j.polski 40
8 14:15-15:00 1LT filozofia 40 3aTP godz. z wych 40

A. Kukiel (KA)

Nr Godz Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 8:00- 8:45 3aTP-1/3 MH6PGJ3 53 2tHL-2/3 MH3PGJ1 53
2 8:50- 9:35 4atG-2/3 MHPG7J2 53 3aTP-1/3 MH6PGJ3 53 2tHL-2/3 MH3PGJ1 53 4atG-2/3 MHPG7J2 53
3 9:45-10:30 4atG-2/3 MHPG7J2 53 3aTP-1/3 MH6PGJ3 53 2tHL-2/3 MH3PGJ1 53 4atG-2/3 MHPG7J2 53 4BTP-2/3 MH7PGJ1 53
4 10:45-11:30 4atG-2/3 MHPG7J2 53 3aTP-1/3 MH6PGJ3 53 2tHL-2/3 MH3PGJ1 53 4atG-2/3 MHPG7J2 53 4BTP-2/3 MH7PGJ1 53
5 11:40-12:25 4atG-2/3 MHPG7J2 53 1HT MH2PGJ1 53 4BTP-2/3 MH6PGJ2 53 4atG-2/3 MHPG7J2 53 2tHL-2/3 MH4PGJ2 53
6 12:35-13:20 1HT MH2PGJ1 53 4BTP-2/3 MH6PGJ2 53 4BTP-2/3 MH7PGJ1 53 2tHL-2/3 MH4PGJ2 53
7 13:25-14:10 1HT MH2 1HT MH2PGJ1 53 4BTP-2/3 MH6PGJ2 53 4BTP-2/3 MH7PGJ1 53 1HT godz. z wych 53
8 14:15-15:00 1HT MH2 1HT MH2PGJ1 53 4BTP-2/3 MH6PGJ2 53 4BTP-2/3 MH7PGJ1 53

W. Łotysz (WŁ)

Nr Godz Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 8:00- 8:45 1HT-1/2 r_angielski 51 1HT MHG
2 8:50- 9:35 1LT-1/2 j.angielski 51 1HT MHG 3aT MŻ6 1HT-1/2 j.angielski 51
3 9:45-10:30 1HT-1/2 j.angielski 51 1HT MHG 3aT MŻ6 4BTP-1/3 M4ochJ2 51
4 10:45-11:30 1LT-1/2 j.angielski 51 1aBR-1/3,1bBR-1/2 j.angielski 51 1aBR-1/3,1bBR-1/2 j.angielski 51 3aT MŻ6 4BTP-1/3 M4ochJ2 51
5 11:40-12:25 1cBR j.angielski 51 4CTP-1/3,4BTP-1/2 j.angielski 51 4atG-2/3 MH7J4 51 3aT MŻ6 2az-1/3,2bz-1/2 j.angielski 51
6 12:35-13:20 4CTP-1/3,4BTP-1/2 j.angielski 51 3aBR-1/3 j.angielski 51 4atG-2/3 MH7J4 51 2az-1/3,2bz-1/2 j.angielski 51 4CTP-1/3,4BTP-1/2 j.angielski 51
7 13:25-14:10 1ct-1/2 j.angielski 51 4CTP godz. z wych 51 4atG-2/3 MH7J4 51 1ct-1/2 j.angielski 51
8 14:15-15:00 1cBR j.angielski 51 4atG-2/3 MH7J4 51 1LT-1/2 r_angielski 51

H. Mac-Wojtaszyn (HM)

Nr Godz Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 8:00- 8:45
2 8:50- 9:35
3 9:45-10:30 3bBR WKPS 63
4 10:45-11:30 1bBR-2/2 j.angielski 39 1bBR-2/2 j.angielski 63
5 11:40-12:25 3aBR WKPS 39 3bBR godz. z wych 41 2bz-2/2 j.angielski 40
6 12:35-13:20 2bz-2/2 j.angielski 35
7 13:25-14:10 3bBR j.angielski 60
8 14:15-15:00 3bBR WKPS 39 3aBR WKPS 30

A. Markowska-Bobelak (MR)

Nr Godz Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 8:00- 8:45 2tHL-1/3 zaj.prak.log 24
2 8:50- 9:35 2tHL-1/3 zaj.prak.log 24
3 9:45-10:30 2tHL-1/3 zaj.prak.log 24
4 10:45-11:30 2tHL-1/3 zaj.prak.log 24
5 11:40-12:25 2tHL-1/3 zaj.prak.log 24
6 12:35-13:20 2tHL-1/3 zaj.prak.log 24
7 13:25-14:10 2tHL-1/3 zaj.prak.log 24
8 14:15-15:00 2tHL-1/3 zaj.prak.log 24

J. Młynarczyk (aM)

Nr Godz Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 8:00- 8:45 1ct KPS 51 1HT KPS
2 8:50- 9:35 1ct KPS 51 1HT KPS
3 9:45-10:30 1ct KPS 51 1HT KPS
4 10:45-11:30
5 11:40-12:25 1HT KPS
6 12:35-13:20 1HT KPS

A. Nitschke (AN)

Nr Godz Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 8:00- 8:45
2 8:50- 9:35 1HT-1/2 j.niemiecki 27 1LT-1/2 j.niemiecki 30
3 9:45-10:30 1LT-1/2 j.niemiecki 27 3aTP j.niemiecki 49 4atG j.niemiecki 30
4 10:45-11:30 1HT-1/2 j.niemiecki 27 1aBR-2/3 j.niemiecki 27 1aBR-2/3 j.niemiecki 39
5 11:40-12:25 1ct-1/2 j.niemiecki 27 4atG j.niemiecki 27 1ct-1/2 j.niemiecki 39 4BTP-2/2 j.niemiecki 27 2az-2/3 j.niemiecki 30
6 12:35-13:20 2tHL j.niemiecki 27 3aBR-2/3 j.niemiecki 27 2az-2/3 j.niemiecki 27
7 13:25-14:10 3aTP j.niemiecki 27
8 14:15-15:00 2tHL j.niemiecki 27

L.Oświecimska (LO)

Nr Godz Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 8:00- 8:45 1ct OMZ 4atG matematyka 27
2 8:50- 9:35 1ct OMZ
3 9:45-10:30 1ct OMZ 1HT chemia 27
4 10:45-11:30 4atG matematyka 27
5 11:40-12:25 1LT chemia 40
6 12:35-13:20 1HT chemia 43
7 13:25-14:10 1ct chemia 46
8 14:15-15:00 1LT chemia 27

S. Rataj (SR)

Nr Godz Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 8:00- 8:45 4atG r_biologia 43 1ct-2/3 Moch1J1 43
2 8:50- 9:35 4BTP-1/3 M5ochJ3 43 1bBR pod.przed 43 1ct-2/3 Moch1J1 43
3 9:45-10:30 4BTP-1/3 M5ochJ3 43 1cBR pod.przed 43 1ct-2/3 Moch1J1 43 4BT M5och
4 10:45-11:30 4BTP-1/3 M5ochJ3 43 4atG r_biologia 43 1ct-2/3 Moch1J1 43 4BT M5och
5 11:40-12:25 4BTP-1/3 M5ochJ3 43 1cBR pod.przed 43 4BTP-1/3 m5ochJ4 43
6 12:35-13:20 1bBR pod.przed 43 4CTP r_biologia 43 4BTP-1/3 m5ochJ4 43 3aTP pod.przed 23
7 13:25-14:10 4CTP biologia 43 4BTP godz. z wych 43 4BTP-1/3 m5ochJ4 43 3aTP biologia 27 4CTP r_biologia 43
8 14:15-15:00 4atG r_biologia 43 4BTP-1/3 m5ochJ4 43 2tHL biologia 43

M.Ratajczak (RA)

Nr Godz Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 8:00- 8:45 1cBR-1/3,1aBR-1/3,1bBR-1/3 wf sala4 1cBR-1/3,1aBR-1/3,1bBR-1/3 wf sala4 1ct-1/3 wf sala4 1ct-1/3 wf sala4
2 8:50- 9:35 4BTP-1/3 wf sala4 4BTP-1/3 wf sala4
3 9:45-10:30 1aBR godz. z wych 46 4BTP-1/3 wf sala4 2bz-4/4 wf sala4 2bz-4/4 wf sala4
4 10:45-11:30 2bz-4/4 wf sala4 1HT-2/2 wf sala4
5 11:40-12:25 1HT-2/2 wf sala4
6 12:35-13:20 1HT-2/2 wf sala4
7 13:25-14:10 1cBR-1/3,1aBR-1/3,1bBR-1/3 wf sala4
8 14:15-15:00 1ct-1/3 wf sala4

M. Słowińska (SŁ)

Nr Godz Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 8:00- 8:45 1bBR-3/3 wf sala 3 1bBR-3/3 wf sala 3 3aTP-1/3,4CTP-1/3 wf sala 3
2 8:50- 9:35 4atG-1/3 wf sala 3 3aTP-1/3,4CTP-1/3 wf sala 3 3aTP-1/3,4CTP-1/3 wf sala 3
3 9:45-10:30 3aBR-1/3,3bBR-1/3 wf sala 3 4atG-1/3 wf sala 3 2az-1/3 wf sala 3 2az-1/3 wf sala 3
4 10:45-11:30 3aBR-1/3,3bBR-1/3 wf sala 3 3aBR-1/3,3bBR-1/3 wf sala 3 2az-1/3 wf sala 3
5 11:40-12:25 3aBR godz. z wych 35 4atG-1/3 wf sala 3
6 12:35-13:20
7 13:25-14:10 1bBR-3/3 wf sala 3

M. Szadkowska (SM)

Nr Godz Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 8:00- 8:45 4CTP j.polski 30 4CTP j.polski 30 4CTP j.polski 30
2 8:50- 9:35 1HT-2/2,1LT-2/2 j.niemiecki 30 3bBR j.polski 30
3 9:45-10:30 1aBR j.polski 30 4atG j.polski 30 1aBR j.polski 30 2tHL j.polski 30
4 10:45-11:30 1HT-2/2,1LT-2/2 j.niemiecki 30 4BTP j.polski 30 4BTP j.polski 30
5 11:40-12:25 1ct-2/2 j.niemiecki 30 3bBR j.polski 30 4CTP-1/3,4BTP-1/2 j.niemiecki 30
6 12:35-13:20 4atG j.polski 30 2tHL j.polski 30 4atG j.polski 30
7 13:25-14:10 2tHL j.polski 30 1ct-2/2 j.niemiecki 30
8 14:15-15:00 4BTP j.polski 30 4atG godz. z wych 30

D. Wołk (DW)

Nr Godz Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 8:00- 8:45 3aTP-3/3,4CTP-3/3,4atG-3/3,4BTP-3/3 wf sala 1 1aBR-3/3 wf sala 1 1aBR-3/3 wf sala 1 1LT-3/3,1ct-3/3,2tHL-3/3 wf sala 1 1LT-3/3,1ct-3/3,2tHL-3/3 wf sala 1
2 8:50- 9:35 1cBR-3/3 wf sala 1 3aTP-3/3,4CTP-3/3,4atG-3/3,4BTP-3/3 wf sala 1 2tHL-1/3 wf sala 1 3aTP-3/3,4CTP-3/3,4atG-3/3,4BTP-3/3 wf sala 1
3 9:45-10:30 2tHL-1/3 wf sala 1 3aBR-3/3,3bBR-3/3 wf sala 1 2az-3/3,2bz-3/4 wf sala 1 2az-3/3,2bz-3/4 wf sala 1
4 10:45-11:30 3aBR-3/3,3bBR-3/3 wf sala 1 3aBR-3/3,3bBR-3/3 wf sala 1 2az-3/3,2bz-3/4 wf sala 1 1HT-1/2 wf sala 1
5 11:40-12:25 2tHL-1/3 wf sala 1 1cBR-3/3 wf sala 1 1HT-1/2 wf sala 1 1LT-1/3 wf sala 1
6 12:35-13:20 1LT-1/3 wf sala 1 1cBR-3/3 wf sala 1 1HT-1/2 wf sala 1
7 13:25-14:10 1aBR-3/3 wf sala 1 1LT-1/3 wf sala 1
8 14:15-15:00 1LT-3/3,1ct-3/3,2tHL-3/3 wf sala 1

E. Żyła (EŻ)

Nr Godz Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 8:00- 8:45 2tHL j.angielski 24 2tHL godz. z wych 24
2 8:50- 9:35 4BTP-2/3 MHPG6J5 63 3aTP-1/3 MHPG5J4 51 1HT-2/2,1LT-2/2 j.angielski 49
3 9:45-10:30 4BTP-2/3 MHPG6J5 63 1HT-2/2,1LT-2/2 j.angielski 24 3aTP-1/3 MHPG5J4 51 3aTP r_angielski 49
4 10:45-11:30 4BTP-2/3 MHPG6J5 63 2tHL r_angielski 24 4atG j.angielski 30 3aTP-1/3 MHPG5J4 51
5 11:40-12:25 4BTP-2/3 MHPG6J5 63 4BTP-2/2 j.angielski 24 1ct-2/2 j.angielski 30 3aTP-1/3 MHPG5J4 51 1ct-1/3 r_angielski 49
6 12:35-13:20 4BTP-2/2 j.angielski 63 4atG j.angielski 24 3aTP j.angielski 30 2tHL j.angielski 49 4BTP-2/2 j.angielski 49
7 13:25-14:10 1ct-2/2 j.angielski 23 3aTP r_angielski 30 4atG r_angielski 49
8 14:15-15:00 3aTP j.angielski 23 1LT-2/2,1HT-2/2 r_angielski 49

A. Kuszyńska-Mrugowska (KU)

Nr Godz Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 8:00- 8:45
2 8:50- 9:35
3 9:45-10:30 4CTP MŻ9pgJ1 63
4 10:45-11:30 4CTP MŻ9pgJ1 63
5 11:40-12:25 1ct-1/3 MŻ3gJ1 63 4CTP MŻ9pgJ1 63 3aTP-2/3 MŻ4pgJ10 63
6 12:35-13:20 1ct-1/3 MŻ3gJ1 63 4CTP MŻ9pgJ1 63 3aTP-2/3 MŻ4pgJ10 63
7 13:25-14:10 1ct-1/3 MŻ3gJ1 63 4CTP MŻ9pgJ1 63 3aTP-2/3 MŻ4pgJ10 63
8 14:15-15:00 1ct-1/3 MŻ3gJ1 63 4CTP MŻ9pgJ1 63 3aTP-2/3 MŻ4pgJ10 63

S. Malinowski (ML)

Nr Godz Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 8:00- 8:45 1LT Org prac mag 27
2 8:50- 9:35 1LT Org prac mag 27
3 9:45-10:30 1LT zaj.prak.log 24
4 10:45-11:30 1LT zaj.prak.log 24
5 11:40-12:25 1LT zaj.prak.log 24
6 12:35-13:20 1LT zaj.prak.log 24
7 13:25-14:10 1LT zaj.prak.log 24

E. Marciniak (EM)

Nr Godz Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 8:00- 8:45
2 8:50- 9:35 1bBR biologia 24 2az biologia 41
3 9:45-10:30 1cBR biologia 24
4 10:45-11:30 1aBR biologia 24 2bz biologia 43
5 11:40-12:25
6 12:35-13:20
7 13:25-14:10 3bBR biologia 24
8 14:15-15:00 3aBR biologia 24

A. Mrówka (MÓ)

Nr Godz Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 8:00- 8:45
2 8:50- 9:35
3 9:45-10:30
4 10:45-11:30
5 11:40-12:25 1ct Moch1 1ct geografia 41 1ct-2/3 r_geografia 39
6 12:35-13:20 3aTP geografia 49 1ct Moch1 4BTP-1/3 M5ochJ8 43 1ct godz. z wych 39
7 13:25-14:10 4BTP r_geografia 49 1ct Moch1 4BTP-1/3 M5ochJ8 43 4BTP geografia 39
8 14:15-15:00 1ct Moch1 4BTP-1/3 M5ochJ8 43 4BTP r_geografia 39

R. Radzi (RR)

Nr Godz Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 8:00- 8:45
2 8:50- 9:35 1HT historia 35 3bBR wos 35 1cBR hi i ter 35 2bz historia 35
3 9:45-10:30 4CTP wos 35 1bBR historia 35 4CTP historia 35
4 10:45-11:30 2tHL historia 35 1HT historia 35 4BTP historia 35 2tHL historia 35
5 11:40-12:25 1bBR hi i ter 35
6 12:35-13:20 1cBR historia 35 3aBR wos 35
7 13:25-14:10 4atG u_hist.i sp. 35 4atG u_hist.i sp. 35 1bBR godz. z wych 35
8 14:15-15:00 4BTP wos 35 3bBR historia 35

D. Karasiewicz (KR)

Nr Godz Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 8:00- 8:45 3aTP historia 35
2 8:50- 9:35 1aBR historia 27 3aBR historia 39
3 9:45-10:30 1LT hi i ter 27 1ct historia 39 1LT historia 35
4 10:45-11:30 1ct historia 41 1LT godz. z wych 35
5 11:40-12:25 3aTP historia 41 1aBR hi i ter 35 1HT hi i ter 35
6 12:35-13:20 1LT historia 35 2az historia 35
7 13:25-14:10 1ct hi i ter 35

J. Zakrzewska-Kaletka (JZ)

Nr Godz Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 8:00- 8:45
2 8:50- 9:35
3 9:45-10:30 1bBR geografia 39
4 10:45-11:30 1cBR geografia 39
5 11:40-12:25 2tHL geografia 39 2az geografia 39
6 12:35-13:20 1aBR geografia 39 3bBR geografia 39
7 13:25-14:10 3aBR geografia 39 2bz geografia 39

S. Kowalski (KL)

Nr Godz Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 8:00- 8:45 1bBR-1/3,1cBR-1/3 religia 46 3aBR-1/3,3bBR-1/3 religia 46 3aBR-1/3,3bBR-1/3 religia 46
2 8:50- 9:35 1aBR religia 46 1aBR religia 46
3 9:45-10:30
4 10:45-11:30 1LT religia 46 4CTP religia 46 1ct religia 46
5 11:40-12:25 1HT religia 46 4BTP religia 46
6 12:35-13:20 4BTP religia 46 1ct religia 46 1LT religia 46
7 13:25-14:10 3aTP-1/3,2tHL-1/3 religia 46 1HT religia 46 2bz-1/4,2az-1/3 religia 46
8 14:15-15:00 3aTP-1/3,2tHL-1/3 religia 46 1bBR-1/3,1cBR-1/3 religia 46 2bz-1/4,2az-1/3 religia 46 4CTP religia 46