Biuletyn Informacji Publicznej Zespół Szkół im. H. Sienkiewicza w Trzciance
Telefon 67 216 32 87 Email sekretariat@zstrzcianka.pl WCAG

Plan nauczycieli

PLAN NAUCZYCIELI

(ważny od dnia: 19-09-2022 r.)

K. Bukowski (BK)

NrGodzPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
18:00- 8:451aBR informatyka 601ct-2/2 informatyka 601ct-3/3 MŻ1J1t 41
28:50- 9:351LT fizyka 411cBR informatyka 601ct-3/3 MŻ1J1t 41
39:45-10:302tHL fizyka 411ct-3/3 MŻ1J1t 41
410:45-11:303aTP informatyka 601ct fizyka 411ct-3/3 MŻ1J1t 411HT fizyka 41
511:40-12:251HT Bi HP 241ct-2/3 Moch1J5 411bBR informatyka 602tHL informatyka 60
612:35-13:201HT Bi HP 241ct-2/3 Moch1J5 411LT fizyka 411ct fizyka 412bz godz. z wych 41
713:25-14:101HT Bi HP 241ct-2/3 Moch1J5 411HT fizyka 412tHL fizyka 411LT bihp+log 41
814:15-15:001HT Bi HP 241ct-2/3 Moch1J5 411HT-1/2 informatyka 601ct-1/2 informatyka 601LT-2/2,1HT-2/2 informatyka 60
915:05-15:501LT-1/2 informatyka 60

W. Folwarczna-Nowak (FN)

NrGodzPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
18:00- 8:451LT matematyka 271LT matematyka 27
28:50- 9:351ct matematyka 271ct matematyka 27

A. Gajowa (AG)

NrGodzPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
18:00- 8:454BTP chemia 414BTP chemia 233aTP chemia 434BTP chemia 43
28:50- 9:354CTP chemia 414CTP chemia 43
39:45-10:304CTP chemia 51
410:45-11:303aTP chemia 40

G. Giernalczyk (GG)

NrGodzPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
18:00- 8:451HT e_dla_bezp 503aTP-2/3 MŻ4Jpg13 501HT MH1PGJ2 502az godz. z wych 50
28:50- 9:354CTP MŻ7pgJ1 503aTP-2/3 MŻ4Jpg13 501HT MH1PGJ2 503aTP-2/3 MŻ5pgJ2 502tHL-3/3 MH4PGJ1 50
39:45-10:304CTP MŻ7pgJ1 503aTP-2/3 MŻ4Jpg13 501HT MH1PGJ2 503aTP-2/3 MŻ5pgJ2 502tHL-3/3 MH4PGJ1 50
410:45-11:304CTP MŻ7pgJ1 503aTP-2/3 MŻ4Jpg13 501cBR e_dla_bezp 503aTP-2/3 MŻ5pgJ2 502tHL-3/3 MH4PGJ1 50
511:40-12:254CTP MŻ7pgJ2 501bBR e_dla_bezp 502tHL-3/3 MH4PGJ1 503aTP-2/3 MŻ5pgJ2 503aTP-3/3 MHPG5J3 50
612:35-13:201ct e_dla_bezp 501aBR e_dla_bezp 502tHL-3/3 MH4PGJ1 504CTP MŻ7pgJ2 503aTP-3/3 MHPG5J3 50
713:25-14:101LT e_dla_bezp 502tHL-3/3 MH4PGJ1 504CTP MŻ7pgJ2 503aTP-3/3 MHPG5J3 50
814:15-15:002tHL-3/3 MH4PGJ1 504CTP MŻ7pgJ2 503aTP-3/3 MHPG5J3 50

M. Glegoła-Kubacka (MK)

NrGodzPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
18:00- 8:453aBR matematyka 232az matematyka 232bz matematyka 23
28:50- 9:352tHL matematyka 231cBR matematyka 231HT matematyka 232az matematyka 23
39:45-10:301cBR matematyka 234BTP matematyka 233bBR matematyka 234BTP matematyka 231HT matematyka 23
410:45-11:301bBR matematyka 234CTP matematyka 234BTP matematyka 234CTP matematyka 233aTP matematyka 23
511:40-12:251aBR matematyka 233aTP matematyka 231aBR matematyka 232bz matematyka 234CTP matematyka 23
612:35-13:202tHL matematyka 231bBR matematyka 233aTP matematyka 23
713:25-14:101cBR godz. z wych 23

L. Górniak (LG)

NrGodzPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
18:00- 8:45
28:50- 9:354atG-2/3 MŻ10gJ1 494atG-2/3 MŻ10gJ2 49
39:45-10:304atG-2/3 MŻ10gJ1 494atG-2/3 MŻ10gJ2 494cT MŻ11
410:45-11:304atG-2/3 MŻ10gJ1 494atG-2/3 MŻ10gJ2 494cT MŻ11
511:40-12:254atG-2/3 MŻ10gJ1 494atG-2/3 MŻ10gJ1 494atG-2/3 MŻ10gJ2 49
612:35-13:204atG-2/3 MŻ10gJ1 494cT MŻ11
713:25-14:104atG-2/3 MŻ10gJ1 604cT MŻ11
814:15-15:004atG-2/3 MŻ10gJ1 494cT MŻ11

Sz. Knopiński (SK)

NrGodzPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
18:00- 8:451LT podst.log 27
28:50- 9:351LT podst.log 272tHL-2/3 Org prac mag 24
39:45-10:301LT podst.log 272tHL-2/3 Org prac mag 24
410:45-11:301LT podst.log 272tHL-2/3 Org prac mag 30
511:40-12:251LT podst.log 272tHL-2/3 Org prac mag 24
612:35-13:201aBR pod.przed 272tHL-2/3 Org prac mag 24
713:25-14:101aBR pod.przed 272tHL pod.przed 24

H. Kolonista- Kujawska (HW)

NrGodzPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
18:00- 8:453aTP j.polski 402bz j.polski 401HT j.polski 40
28:50- 9:351HT j.polski 401bBR j.polski 401LT j.polski 402bz j.polski 40
39:45-10:303aTP j.polski 401bBR j.polski 403aBR j.polski 401ct j.polski 401ct j.polski 40
410:45-11:301cBR j.polski 401ct filozofia 402az j.polski 40
511:40-12:251LT j.polski 403aTP godz. z wych 401HT j.polski 40
612:35-13:203aTP j.polski 401cBR j.polski 401HT filozofia 40
713:25-14:103aBR j.polski 401ct j.polski 402az j.polski 40
814:15-15:001LT filozofia 401LT j.polski 40

A. Kukiel (KA)

NrGodzPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
18:00- 8:453aTP-3/3 MHG3J2 532tHL-3/3 MH3PGJ1 53
28:50- 9:354atG-3/3 MH7PGJ1 533aTP-3/3 MHG3J2 532tHL-3/3 MH3PGJ1 534atG-3/3 MHPG7J2 53
39:45-10:304atG-3/3 MH7PGJ1 533aTP-3/3 MHG3J2 532tHL-3/3 MH3PGJ1 534atG-3/3 MHPG7J2 534BTP-3/3 MH7PGJ1 53
410:45-11:304atG-3/3 MH7PGJ1 533aTP-3/3 MHG3J2 532tHL-3/3 MH3PGJ1 534atG-3/3 MHPG7J2 534BTP-3/3 MH7PGJ1 53
511:40-12:254atG-3/3 MH7PGJ1 531HT MH2PGJ1 534BTP-3/3 MH6PGJ2 534atG-3/3 MHPG7J2 532tHL-3/3 MH3PGJ1 53
612:35-13:201HT MH2PGJ1 534BTP-3/3 MH6PGJ2 534BTP-3/3 MH6PGJ2 532tHL-3/3 MH3PGJ1 53
713:25-14:101HT MH21HT MH2PGJ1 534BTP-3/3 MH6PGJ2 534BTP-3/3 MH6PGJ2 531HT godz. z wych 53
814:15-15:001HT MH21HT MH2PGJ1 534BTP-3/3 MH6PGJ2 534BTP-3/3 MH6PGJ2 53

W. Łotysz (WŁ)

NrGodzPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
18:00- 8:451HT-1/2 r_angielski 511HT MHG
28:50- 9:351LT-1/2 j.angielski 511HT MHG3aT MŻ61HT-1/2 j.angielski 51
39:45-10:301HT-1/2 j.angielski 511HT MHG3aT MŻ64BTP-2/3 M4ochJ2 51
410:45-11:301LT-1/2 j.angielski 511aBR-1/3,1bBR-1/2 j.angielski 511aBR-1/3,1bBR-1/2 j.angielski 513aT MŻ64BTP-2/3 M4ochJ2 51
511:40-12:251cBR j.angielski 514CTP-1/3,4BTP-1/2 j.angielski 514atG-3/3 MH7J4 513aT MŻ62az-1/3,2bz-1/2 j.angielski 51
612:35-13:204CTP-1/3,4BTP-1/2 j.angielski 513aBR-1/3 j.angielski 514atG-3/3 MH7J4 512az-1/3,2bz-1/2 j.angielski 514CTP-1/3,4BTP-1/2 j.angielski 51
713:25-14:101ct-1/2 j.angielski 514CTP godz. z wych 514atG-3/3 MH7J4 511ct-1/2 j.angielski 51
814:15-15:001cBR j.angielski 514atG-3/3 MH7J4 511LT-1/2 r_angielski 51

H. Mac-Wojtaszyn (HM)

NrGodzPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
18:00- 8:45
28:50- 9:35
39:45-10:30
410:45-11:301bBR-2/2 j.angielski 391bBR-2/2 j.angielski 35
511:40-12:252bz-2/2 j.angielski 40
612:35-13:203bBR WKPS 393bBR WKPS 302bz-2/2 j.angielski 35
713:25-14:103bBR j.angielski 393bBR godz. z wych 30
814:15-15:003aBR WKPS 393aBR WKPS 30

A. Markowska-Bobelak (MR)

NrGodzPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
18:00- 8:452tHL-2/3 zaj.prak.log 24
28:50- 9:352tHL-2/3 zaj.prak.log 24
39:45-10:302tHL-2/3 zaj.prak.log 24
410:45-11:302tHL-2/3 zaj.prak.log 24
511:40-12:252tHL-2/3 zaj.prak.log 24
612:35-13:202tHL-2/3 zaj.prak.log 24
713:25-14:102tHL-2/3 zaj.prak.log 24
814:15-15:002tHL-2/3 zaj.prak.log 24

J. Młynarczyk (aM)

NrGodzPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
18:00- 8:451ct KPS 511HT KPS
28:50- 9:351ct KPS 511HT KPS
39:45-10:301ct KPS 511HT KPS
410:45-11:30
511:40-12:251HT KPS
612:35-13:201HT KPS

A. Nitschke (AN)

NrGodzPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
18:00- 8:452tHL j.niemiecki 40
28:50- 9:353aTP j.niemiecki 271HT-1/2 j.niemiecki 271LT-1/2 j.niemiecki 30
39:45-10:302tHL j.niemiecki 271LT-1/2 j.niemiecki 273aTP j.niemiecki 394atG j.niemiecki 30
410:45-11:301HT-1/2 j.niemiecki 271aBR-2/3 j.niemiecki 271aBR-2/3 j.niemiecki 39
511:40-12:251ct-1/2 j.niemiecki 274atG j.niemiecki 271ct-1/2 j.niemiecki 394BTP-2/2 j.niemiecki 272az-2/3 j.niemiecki 30
612:35-13:203aBR-2/3 j.niemiecki 272az-2/3 j.niemiecki 27

L.Oświecimska (LO)

NrGodzPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
18:00- 8:451ct OMZ4atG matematyka 27
28:50- 9:351ct OMZ
39:45-10:301ct OMZ1HT chemia 27
410:45-11:304atG matematyka 27
511:40-12:251LT chemia 40
612:35-13:201ct chemia 391HT chemia 43
713:25-14:101LT chemia 23

S. Rataj (SR)

NrGodzPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
18:00- 8:451bBR pod.przed 434atG r_biologia 431ct-2/3 Moch1J1 43
28:50- 9:354BTP-2/3 M5ochJ2P 431bBR pod.przed 431ct-2/3 Moch1J1 43
39:45-10:304BTP-2/3 M5ochJ2P 431cBR pod.przed 431ct-2/3 Moch1J1 434BT M5och
410:45-11:304BTP-2/3 M5ochJ2P 434atG r_biologia 431ct-2/3 Moch1J1 434BT M5och
511:40-12:254BTP-2/3 M5ochJ2P 431ct och4BTP-2/3 M5ochJ6 43
612:35-13:201cBR pod.przed 434CTP r_biologia 434BTP-2/3 M5ochJ6 43
713:25-14:104CTP biologia 434BTP godz. z wych 434BTP-2/3 M5ochJ6 433aTP biologia 274CTP r_biologia 43
814:15-15:004atG r_biologia 433aTP pod.przed 434BTP-2/3 M5ochJ6 432tHL biologia 27

M.Ratajczak (RA)

NrGodzPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
18:00- 8:451cBR-1/3,1aBR-1/3,1bBR-1/3 wf sala41cBR-1/3,1aBR-1/3,1bBR-1/3 wf sala41ct-1/3 wf sala41ct-1/3 wf sala4
28:50- 9:354BTP-1/3 wf sala44BTP-1/3 wf sala4
39:45-10:301HT-2/2 wf sala44BTP-1/3 wf sala42bz-4/4 wf sala42bz-4/4 wf sala4
410:45-11:302bz-4/4 wf sala41HT-2/2 wf sala4
511:40-12:25
612:35-13:201aBR godz. z wych 401HT-2/2 wf sala4
713:25-14:101cBR-1/3,1aBR-1/3,1bBR-1/3 wf sala4
814:15-15:001ct-1/3 wf sala4

M. Słowińska (SŁ)

NrGodzPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
18:00- 8:453aTP-1/3,4CTP-1/3 wf sala 33aBR godz. z wych 35
28:50- 9:354atG-1/3 wf sala 33aTP-1/3,4CTP-1/3 wf sala 33aTP-1/3,4CTP-1/3 wf sala 3
39:45-10:303aBR-1/3,3bBR-1/3 wf sala 34atG-1/3 wf sala 32az-1/3 wf sala 32az-1/3 wf sala 3
410:45-11:303aBR-1/3,3bBR-1/3 wf sala 33aBR-1/3,3bBR-1/3 wf sala 32az-1/3 wf sala 3
511:40-12:254atG-1/3 wf sala 3

M. Szadkowska (SM)

NrGodzPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
18:00- 8:454CTP j.polski 304CTP j.polski 30
28:50- 9:351HT-2/2,1LT-2/2 j.niemiecki 30
39:45-10:301aBR j.polski 304atG j.polski 301aBR j.polski 302tHL j.polski 30
410:45-11:301HT-2/2,1LT-2/2 j.niemiecki 304BTP j.polski 304CTP j.polski 304BTP j.polski 30
511:40-12:251ct-2/2 j.niemiecki 303bBR j.polski 303bBR j.polski 304CTP-1/3,4BTP-1/2 j.niemiecki 30
612:35-13:204atG j.polski 302tHL j.polski 304atG j.polski 30
713:25-14:102tHL j.polski 301ct-2/2 j.niemiecki 30
814:15-15:004BTP j.polski 304atG godz. z wych 30

D. Wołk (DW)

NrGodzPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
18:00- 8:453aTP-3/3,4CTP-3/3,4atG-3/3,4BTP-3/3 wf sala 11aBR-3/3,1bBR-3/3 wf sala 11aBR-3/3,1bBR-3/3 wf sala 11LT-3/3,1ct-3/3,2tHL-3/3 wf sala 11LT-3/3,1ct-3/3,2tHL-3/3 wf sala 1
28:50- 9:351cBR-3/3 wf sala 13aTP-3/3,4CTP-3/3,4atG-3/3,4BTP-3/3 wf sala 12tHL-1/3 wf sala 13aTP-3/3,4CTP-3/3,4atG-3/3,4BTP-3/3 wf sala 1
39:45-10:301HT-1/2 wf sala 13aBR-3/3,3bBR-3/3 wf sala 12az-3/3,2bz-3/4 wf sala 12az-3/3,2bz-3/4 wf sala 1
410:45-11:302tHL-1/3 wf sala 13aBR-3/3,3bBR-3/3 wf sala 13aBR-3/3,3bBR-3/3 wf sala 12az-3/3,2bz-3/4 wf sala 11HT-1/2 wf sala 1
511:40-12:252tHL-1/3 wf sala 11cBR-3/3 wf sala 11LT-1/3 wf sala 1
612:35-13:201LT-1/3 wf sala 11cBR-3/3 wf sala 11HT-1/2 wf sala 1
713:25-14:101aBR-3/3,1bBR-3/3 wf sala 11LT-1/3 wf sala 1
814:15-15:001LT-3/3,1ct-3/3,2tHL-3/3 wf sala 1

E. Żyła (EŻ)

NrGodzPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
18:00- 8:452tHL j.angielski 24
28:50- 9:354BTP-3/3 MHPG6J5 243aTP-3/3 MHPG3J3 511HT-2/2,1LT-2/2 j.angielski 39
39:45-10:304BTP-3/3 MHPG6J5 241HT-2/2,1LT-2/2 j.angielski 243aTP-3/3 MHPG3J3 513aTP r_angielski 39
410:45-11:304BTP-3/3 MHPG6J5 242tHL r_angielski 244atG j.angielski 493aTP-3/3 MHPG3J3 51
511:40-12:254BTP-3/3 MHPG6J5 414BTP-2/2 j.angielski 241ct-2/2 j.angielski 413aTP-3/3 MHPG3J3 511ct-3/3 r_angielski 27
612:35-13:204BTP-2/2 j.angielski 414atG j.angielski 242tHL j.angielski 494BTP-2/2 j.angielski 27
713:25-14:101ct-2/2 j.angielski 233aTP r_angielski 243aTP j.angielski 494atG r_angielski 49
814:15-15:003aTP j.angielski 232tHL godz. z wych 241LT-2/2,1HT-2/2 r_angielski 49

A. Kuszyńska-Mrugowska (KU)

NrGodzPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
18:00- 8:45
28:50- 9:35
39:45-10:304CTP MŻ9pgJ1 63
410:45-11:304CTP MŻ9pgJ1 63
511:40-12:251ct-3/3 MŻ3gJ1 634CTP MŻ9pgJ1 633aTP-2/3 MŻ4pgJ10 63
612:35-13:201ct-3/3 MŻ3gJ1 634CTP MŻ9pgJ1 633aTP-2/3 MŻ4pgJ10 63
713:25-14:101ct-3/3 MŻ3gJ1 634CTP MŻ9pgJ1 633aTP-2/3 MŻ4pgJ10 63
814:15-15:001ct-3/3 MŻ3gJ1 634CTP MŻ9pgJ1 633aTP-2/3 MŻ4pgJ10 63

S. Malinowski (ML)

NrGodzPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
18:00- 8:45
28:50- 9:35
39:45-10:301LT zaj.prak.log 24
410:45-11:301LT zaj.prak.log 24
511:40-12:251LT zaj.prak.log 24
612:35-13:201LT zaj.prak.log 24
713:25-14:101LT zaj.prak.log 24

E. Marciniak (EM)

NrGodzPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
18:00- 8:451cBR biologia 303bBR biologia 30
28:50- 9:351bBR biologia 303aBR biologia 302az biologia 41
39:45-10:30
410:45-11:301aBR biologia 392bz biologia 43

A. Mrówka (MÓ)

NrGodzPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
18:00- 8:45
28:50- 9:35
39:45-10:30
410:45-11:30
511:40-12:251ct Moch11ct geografia 431ct-2/3 r_geografia 39
612:35-13:203aTP geografia 391ct Moch14BTP-2/3 M5ochJ1 431ct godz. z wych 39
713:25-14:104BTP r_geografia 391ct Moch14BTP-2/3 M5ochJ1 434BTP geografia 39
814:15-15:001ct Moch14BTP-2/3 M5ochJ1 434BTP r_geografia 39

R. Radzi (RR)

NrGodzPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
18:00- 8:454BTP historia 35
28:50- 9:353bBR wos 353bBR historia 352bz historia 35
39:45-10:304CTP wos 351cBR hi i ter 354CTP historia 35
410:45-11:301HT historia 352tHL historia 35
511:40-12:252tHL historia 351cBR historia 351HT historia 35
612:35-13:201bBR godz. z wych 351bBR historia 353aBR wos 35
713:25-14:104atG u_hist.i sp. 354atG u_hist.i sp. 351bBR hi i ter 35
814:15-15:004BTP wos 35

D. Karasiewicz (KR)

NrGodzPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
18:00- 8:453aTP historia 35
28:50- 9:351aBR historia 353aBR historia 24
39:45-10:301LT hi i ter 351ct historia 391LT historia 35
410:45-11:301ct historia 351LT godz. z wych 35
511:40-12:253aTP historia 391aBR hi i ter 391HT hi i ter 35
612:35-13:201LT historia 232az historia 35
713:25-14:101ct hi i ter 35

J. Zakrzewska-Kaletka (JZ)

NrGodzPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
18:00- 8:453bBR geografia 39
28:50- 9:352tHL geografia 391aBR geografia 39
39:45-10:301bBR geografia 39
410:45-11:30
511:40-12:252az geografia 39
612:35-13:20
713:25-14:103aBR geografia 392bz geografia 39
814:15-15:001cBR geografia 39

S. Kowalski (KL)

NrGodzPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
18:00- 8:454CTP religia 46
28:50- 9:351ct religia 461aBR religia 46
39:45-10:301aBR religia 461bBR religia 46
410:45-11:301cBR religia 461LT religia 461HT religia 461ct religia 46
511:40-12:251bBR religia 463aBR religia 463aBR religia 464BTP religia 46
612:35-13:204BTP religia 463aTP religia 461LT religia 46
713:25-14:103aTP religia 462tHL religia 461cBR religia 461HT religia 462bz-1/4,2az-1/3 religia 46
814:15-15:004CTP religia 463bBR religia 463bBR religia 462bz-1/4,2az-1/3 religia 462tHL religia 46