#DobroMocniZnowuWAkcji #akcja1
W naszej szkole zakończył się Tydzień Życzliwości – wyjątkowy czas, podczas którego skupiliśmy się na budowaniu pozytywnej atmosfery. 🙂 Każdy dzień obfitował w działania mające przypominać, jak ważne są drobne gesty 🙂
Jednym z głównych wydarzeń była sprzedaż ciasta, która cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Za co dziękujemy kupującym ale również wspierającym nasze działania czyli Piekarni Bochenek oraz Kawiarni Pod Jelonkiem. Dziękujemy za Wasze serce i pyszne słodkości.
Uczniowie podczas głosowania wybrali najbardziej życzliwą osobę, tytuł ten trafił do Franciszka Szymkowiaka. Zapraszamy w piątek do Gabinetu Pedagoga po odbiór bonu.
W trakcie tygodnia nie zabrakło również Dnia Dobrych Gestów, czy Życzliwych Afirmacji. Wspólnymi siłami stworzyliśmy Mural Życzliwości.
Dziękujemy wszystkim za udział i zaangażowanie – niech dobre gesty zostaną z nami na długo !
Wydarzenia